Kunstketel homepage
Kunstketel Maastricht

Medewerkers/sters

Hellen Hurkens  

Kumulus
Coördinatie Kunstketel

Hellen@kunstketel.nl

 

 
Hellen Hurkens  
Manon Pachen  

Trajekt
Buurtopbouwwerker

Manon@kunstketel.nl

 

 
Manon Pachen  
Fabienne de Heer  

Medewerker Kunstketel/Kaleidoscoop

fabienne@kunstketel.nl

 
 
Sjef Zwackhalen  

Trajekt
Tiener- en jongerenwerker Malberg, Caberg, Malpertuis, Limmel, Nazareth, Wittevrouwenveld

sjef.zwackhalen@trajekt.nl

 

 
Sjef Zwackhalen  
Tim Gijzen  

Trajekt
Kinderwerker Malberg

tim.gijzen@trajekt.nl

 

 
Tim Gijzen  
Karin Rutten  

Trajekt
Kinderwerker Limmel, Nazareth

karin.rutten@trajekt.nl

 
Karin Rutten  
Roy Hulst  

Trajekt
Jeugd- en Jongerenwerker Heugemerveld

roy.hulst@trajekt.nl

 

 
Roy Hulst  
Susan Honings  

Trajekt
Opbouwwerk Caberg/Malpertuis

 susan.honings@trajekt.nl

 
Susan Honings  
Gina Mingels  

Trajekt
Jeugd - jongerenwerk Mariaberg

gina.mingels@trajekt.nl

 

 
Gina Mingels  
Chantalle Kanters  

Trajekt
Kinder- Tiener- Jongerenwerk Mariaberg

chantalle.kanters@trajekt.nl

 

 
Chantalle Kanters  
Jo Dams  

Vrijwilliger

 
Jo Dams  

 

Docenten

Bernadette Huijbers  

Docent beeldend

Bernadette Huybers  
Geertje Podevyn  

Docente viool

Geertje Podevyn  
Jos Netto  

Docent popmuziek

Jos Netto  
Loet Gescher  

Docent beeldend

Loet Gescher  
Romy Endeman  

Docent Kunst 4 Kids

Romy Endeman  
Silvana Crefcoeur  

Docent beeldend

Silvana Crefcoeur